Příprava kávy doma

Poznejte nejlepší způsob, jak vařit kávu doma, abyste neztratili její výhody. Použijte sítko, nikoli papírový filtr Nejlepší způsob, jak vařit kávu doma pro více výhod a více chuti, je použít látkové sítko, protože papírový filtr absorbuje éterické oleje z kávy, což ..

6 Aeropress tipů od objevitele Aeropressu

6 Tipů triků od objevitele Aeropressu p. Alana Adlera Zdroj: Trip, European Coffee. “6 AeroPress Hacks We Learned From The Inventor.” YouTube, YouTube, 31 May 2019, www.youtube.com/watch?v=iLmVNl9Bknc.

A film about coffee - Film o kávě

Dvakrát jsme v rámci Pražského kávového festivalu měli možnost shlédnout film o kávě. Potřetí dávali tuto ódu na kávu tento pátek a po jejím shlédnutí jsem se do kávy zamiloval ještě víc. Celý proces z farmy až do vašeho šálku, plný zpomalených záběrů a komentářů ..

Kávové sety aneb začínáme s kávou doma

Snad každá pražírna nabízí ve svém portfoliu kávový set. Jde o sadu nástrojů, se kterou si doma hravě připravíte exkluzivní kávu. Většinou obsahuje balení výběrové kávy z dané pražírny, mlýnek a jednu z domácích metod přípravy. Někdy dostanete i bonus, třeba hrneček ..

Vystoupení mistra světa ve finále World Barista Championship 2016

Každý rok mají účastníci světového šampionátu v přípravě kávy stejný úkol – připravit 4 stejná, chuťově dokonalá espressa. To samé zvládnout s cappucinnem co do chuti i vzhledu a své vystoupení zakončí přípravou originálního nealkoholického nápoje, takzvaného ..

KATEGORIE

Přihlašte se k odběru